המלאכה שלנו

מחברים בין אנשים, טבע ואוכל.

המסע,

מהמטבח הביתי לתעשייה.

המסע שלנו התחיל במטרה פשוטה אך נועזת: ליצור גבינות מענגות ללא חלב שלא רק מתחרות בעמיתיהן המסורתיים אלא גם מגדירות מחדש את עצם הרעיון של טעם וצרכנות ברת קיימא.

אנחנו מאמינים שהפינוק לא צריך לבוא על חשבון הפלנטה שלנו לכן אנחנו מחברים רכיבים איכותיים מן הצומח ודואגים שהטעם יהיה מאד מפנק, וגם שתוכלו למצוא את זה כמעט בכל מקום.

אנחנו מפתחים, מייצרים ומשווקים מוצרים מן הצומח עם ערך מוסף ואכפת לנו מהבריאות שלכם ומכדור הארץ

אנחנו רוצים להנות מהשפע של הטבע בלי להתפשר על רכיבים, טעם ומרקם.

חלום?! 
אנחנו מגשימים.

בבית המלאכה שלנו ברעננה אנחנו מייצרים מוצרים ללא חלב על בסיס שקדים וקשיו שעוברים תהליכי עיבוד, התססה, פסטור ואריזה. 

את הידע שלנו צברנו תוך כדיי ניסוי וטעיה רבים במעבדה ובקו הייצור, כאשר החזון שתמיד עומד לנגד עינינו הוא להצליח לייצר את המוצר הכי איכותי שקיים. 

אומנות היא הלב של כל מה שאנחנו עושים, ההשראה שלנו היא כמובן מוצרי חלב אבל אנחנו נדרשים להמציא את עצמינו בכל פעם מחדש כדיי להגיע לתוצאות שאנחנו שבעי רצון מהם עם רכיבים טבעיים, ללא עמילנים מעובדים ועם החזון שלנו לשמור על טעם טוב ותווית נקיה.

המפעל

יוצרים מציאות חדשה

טעימה מן הפרטים הקטנים...

מה זה פלנטי

כדור הארץ

צמחים

שפע

אידואלוגיה

תעשייה פחות מזהמת, צרכנים יותר בריאים, חיות יותר שמחות.

אנו מודעים היטב למחיר הסביבתי שייצור מוצרי החלב המסורתי גובה מכדור הארץ ובעלי החיים, זו הסיבה העיקרית שבגינה הפסקנו לצרוך בעצמינו מוצרי חלב והקמנו את פלנטי כחברה 100% טבעונית, עם חזון ברור להמציא תעשייה פחות מזהמת, וצרכנים יותר בריאים.

על ידי אימוץ שיטות ייצור חדשניות, מזעור בזבוז ומקור מרכיבים עם טביעת רגל אקולוגית נמוכה, אנחנו לא רק יוצרים גבינות – אנחנו מטפחים מערכת יחסים הרמונית יותר בין מזון לסביבה.

חדשנות מסורתית

רכיבים טבעיים בייצור תעשייתי, שילוב של אמנות ומדע.

לשמחתינו היינו אמנים בעבר, ואת המדע אנחנו עדיין לומדים אך עם הידע והניסיון שצברנו יש לנו עוד יותר תשוקה לייצר מוצרים בעלי ניחוחות עשירים, טעמים נועזים לפחות כמו שהייתם מצפים ממוצרי החלב הטובים ביותר. 

החל מהפיתוי החריף של גבינת שמנת שום שמיר, קלאסי ועד ליוקרה הקטיפתית של גבינת כמהין, כל מוצר בהרכב שלנו הוא עדות למחויבות שלנו לטעם בלתי מתפשר.

חומרי הגלם שלנו

שקדים

שקדים הם פרי קטן, דמוי אגוז, שמקורו באזורים הים תיכוניים. השקדים עשירים בחלבון, שומן בלתי רווי, סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים כגון: ויטמין E, מגנזיום, וקלציום.

שקדים עשירים בחומצות שומן חד בלתי רוויות, אשר נחשבות לבריאותיות יותר מחומצות שומן רוויות וטרנס. חומצות שומן חד בלתי רוויות מסייעות להפחית את רמות הכולסטרול הרע LDL ולהעלות את רמות הכולסטרול הטוב HDL. מחקרים הראו כי צריכה של שקדים יכולה להפחית את הסיכון להתקפי לב ושבץ.

למרות ששקדים מכילים קלוריות רבות, הם עשירים בחלבון ושומן בריא. חלבון ושומן בריא עוזרים לך להרגיש שובע לאורך זמן, מה שיכול לעזור לך להפחית את צריכת הקלוריות שלך ולרדת במשקל.

קשיו

אגוזי הקשיו שלנו עוברים תהליך עיבוד מינימלי על מנת להפיק מהם את המיטב ולהשתמש במרבית החומרים החיוניים הן לטעם והן לערך התזונתי.

לאגוזי הקשיו יש מרקם מצויין, טעם מתקתק וניחוח קל, הם מקור נפלא לחלבון, שומן בלתי רווי, סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים כגון: נחושת, מגנזיום, ברזל ואבץ.