הסיפור שלנו

החזון שלנו​

מותג טבעוני שאכפת לו מבריאות הצרכנים​

החזון שלנו הוא ליצור שינוי בהרגלי הצרכנות והאכילה בישראל, להעלות את המודעות לאפשרויות החדשות שקיימות בתזונה מן הצומח וליצור מוצרים טעימים שאין בהם פשרה או ויתור, אלא הנאה מהשפע שיש לטבע להציע.

המוצרים שלנו מבוססים חומרי גלם איכותיים ללא חומרים משמרים, ללא חומרי טעם/צבע מלאכותיים, ללא סוכר או עמילן מעובד עם תווית נקייה וערך תזונתי גבוהה ככל האפשר.  

אלו הערכים שמנחים אותנו פשוט כי ככה אנחנו חיים, צורכים ואוכלים גם בביתינו יום-יום. זה עושה לנו ממש טוב לגוף ולנפש, ובטח שמטיב עם החיות המופלאות ועם בריאות כדור הארץ.

מתוך אבני היסוד האלו המלאכה שלנו הינה פיצוח הטעם, מתכונים ושיטות העבודה בכדיי ליצור מוצרים טעימים ומפנקים אשר נגישים לכלל הציבור בכל רחבי הארץ. 

המוצרים מחכים לכם על המדפים בחנויות וברשתות הטבע המובחרות ברחבי הארץ.

חלום שהופך למציאות

אנחנו אנשים שאוהבים אוכל, אוהבים את החיים ואת בעלי החיים

אנחנו שירי ומולי, יזמים טבעונים, שותפים לחיים לעסק ולחזון.

מולי מוזיקאי ויזם ושירי מגיעה מתחום הסטיילינג ועיצוב תלבושות, שינינו את הרגלי התזונה שלנו כדיי לאכול בריא וקליל יותר אבל לא רצינו לוותר על הטעם וההנאה שיש באוכל. 

מתוך הצורך במזון טבעוני איכותי וטעים, התחלנו לחקור ולפתח מוצרים בעצמינו, הנסיונות הניבו המון תוצרת מופלאה, מהר מאד ההזמנות החלו להגיע וגם התגובות הנלהבות. 

מספר שנים של התמדה, תשוקה ותחושת משמעות הובילו אותנו להעמיק במחקר, בהנדסת מזון ובטכנולוגיה על מנת לפתח מוצרים חדשניים שיתנו פיתרון טעים ומזין למי שמעוניין להפחית או להימנע ממוצרים מתעשיית החי. 

בשנת 2018 הקמנו קמפיין הדסטארט על מנת להקים את קו המוצרים הראשון שלנו וכיום הקמנו מפעל 100% טבעוני באיזור התעשייה רעננה. 

כמה עובדות עלינו

מן התקשורת

גלילה למעלה